کاربران عزیز: به علت ثبت سفارش بالا در سایت احتمال تاخیر در ارسال وجود دارد

پیشاپیش از صبوری شما سپاسگزاریم
خرید اینترنتی کیف و کوله پشتی در تهران

مهم نیست چه کیفی را مد نظر داشته باشید. کیف لپ تاپ ، کیف دستی ، کوله پشتی و هر نوع کیف دیگر، چرم یا فوم، برزنت یا کتان و خلاصه هر نوع و هر جنسی که بخواهید فقط کافی است سری به فروشگاه های اینترنتی کیف و کوله پشتی تنسربگ بزنید، خواهید دید که از هر برند داخلی و خارجی ، هزاران نوع و مدل، با قیمت و کیفیت های متفاوتی به فروش می رسد. بعد از اینکه دنیا با بحران بیماری کووید_19  مواجه شد، خیلی از خرید های حضوری جای خود را به خرید اینترنتی دادند و در ایران هم کسی از این قافله عقب نماند.

زمانی این مطلب را بهتر درک می کنید که در شلوغی ها و ترافیک تهران بزرگ، بخواهید به سمت خیابان صف، باغ سپهسالار معروف بروید یا اینکه برای خرید کیف چرم راهی خیابان منوچهری بشوید. به قدری سختی می کشید که وقتی دو دو تا چارتا می کنید، متوجه می شوید که اگر کیف مورد نظر را اینترنتی سفارش می دادید خیلی برایتان ارزان تر تمام می شد. اینجاست که قدر خرید اینترنتی کیف و کوله پشتی را می دانید

مزایای خریدن کیف و کوله پشتی از فروشگاه های اینترنتی:

در این مقاله سعی بر آن داریم تا مزایای خرید اینترنتی کیف و کوله پشتی ها را ذکر کنیم . باید بدانید فقط فروشگاه های سطح بازار و پاساژها نیستند که در حال عرضه ی کیف هستند. فروشگاه های اینترنتی داخل وخارج از کشور هم در این راستا بسیار فعال هستند. برخی از مزایای مهمی که می توانید از طریق خرید اینترنتی کیف و کوله پشتی بدست آورید شامل موارد زیر است:

 

  1. در خرید اینترنتی کیف و کوله پشتی حق انتخاب بیشتری دارید:

در خرید انواع کیف و خرید انواع کوله پشتی به صورت اینترنتی، بزرگترین مزیتی که بدست می آورید، حق انتخاب است. فرض کنید که برای خرید کیف لپ تاپ در تهران یا یک کیف چرمی و یا خرید کوله پشتی در تهران، مجبور باشید شلوغی و ترافیک خیابان صف و باغ سپهسالار و اطراف را تحمل کنید تا به زحمت خود را به پاساژها و مغازه های  کیف فروشی برسانید. مجبور هستید در میان یک سری مغازه و پاساژ، ساعت ها بگردید تا جنس مورد نظرتان را خریداری کنید. دست آخر هم مجبور به انتخاب از بین تعدادی مدل،  محدود می شوید. به نظر شما این نوع خرید کردن توی ذوق شما نمی زند؟

اما با نگاهی ساده در اینترنت، ده ها و شاید صدها فروشگاه اینترنتی مثل تنسربگ یا دیجی کالا و … را خواهید دید که هزاران مدل و برند از کیف  و کوله پشتی عرضه می کنند. شما در میان این همه مدل و برند دیگر محدود و مجبور به انتخاب اشتباه نیستید.

خرید اینترنتی کیف و کوله پشتی دوشی در تهران

  1. افزایش قدرت خرید:

در خرید کیف ، قدرت خرید شما خیلی مهم است. برای مثال جهت خرید یک کیف لپ تاپ، اگر سری به بازار لپ تاپ فروشان در تهران بزنید متوجه می شوید که قیمت ها اکثرا بالا و مدل ها محدود هستند. البته شاید در این بین فروشگاه هایی هم باشند که استثناء بوده و قیمت مناسبی داشته باشند اما پیدا کردن چنین فروشگاه هایی در خیابان ها و پاساژهای تهران مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاه می باشد. با خریدن کیف لپ تاپ به صورت اینترنتی، خودتان متوجه می شوید که دست تان در انتخاب قیمت باز تر است.

 

  1. امکان دریافت تخفیفات دز خرید های اینترنتی:

یکی از مزایای خرید اینترنتی، استفاده از کوپن های تخفیف و سایت های مختلف تخفیفاتی است. وقتی یک حساب و کتاب سر انگشتی می کنید متوجه می شوید با احتساب تخفیفاتی که می گیرید و هزینه هایی که قرار بود در خرید حضوری متحمل بشوید که نشدید، خرید اینترنتی  برای شما سود داشته است

 

  1. در خرید اینترنتی کیف و کوله پوشتی امکان مقایسه ی محصول وجود دارد:

وقتی قصد خرید یک کیف لپ تاپ یا کیف دستی و کوله پشتی به صورت اینترنتی را دارید، نباید به خود نگرانی راه بدهید. شاید وقتی به مغازه می روید و چند مدل محدود را می بینید و در نهایت به اجبار یکی را انتخاب می کنید، در دل خود بگویید که ای کاش مدل و برند های بیشتری اینجا بود تا می توانستم با مقایسه ی آنها باهم، بهترین را خرید کنم. این خواسته ی شما با ورود به دنیای خرید های اینترنتی کاملا فراهم است. با خرید از فروشگاه های اینترنتی معروف که کیف های لپ تاپ ارائه می کنند مثل تنسربگ، می توانید کیف های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید تا خرید بهتری داشته باشید.

این ها تمام مزایایی که از خرید اینترنتی کیف های لپ تاپ بدست می آورید نیست. بلکه مزایای خرید اینترنتی بسیار بیشتر از این موارد می باشد.

 

نحوه ی خرید اینترنتی کیف و کوله پشتی در تهران :

خرید اینترنتی کیف دوشی در تهران

برای خرید یک کیف خوب و مناسب بعد از در نظر گرفتن ویژگی ها و قابلیت های مد نظر و همچنین  مشخص کردن بودجه ای که قرار است سرمایه گذاری کنید، می توانید وارد گوگل شده و فروشگاه های اینترنتی معروفی که کیف های لپ تاپ می فروشند را انتخاب کنید، مقایسه کنید و در نهایت یکی را انتخاب کنید.

با اینکه نحوه ی خرید یک کیف لپ تاپ به صورت اینترنتی کار زیاد مشکل و بزرگی نیست ولی در این مقاله نحوه ی خرید اینترنتی را در یک فروشگاه تخصصی کیف لپ تاپ به اسم تنسربگ بررسی می کنیم.

تنسربگ فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه ی کیف دوشی،کوله پشتی و کیف دستی می باشد که انواع کیف های دستی لپ تاپ با برند های داخلی و با کیفیت را عرضه می کند. بعد از ثبت نام و ایجاد حساب کاربری می توانید با مقایسه ی محصولات مختلف، انتخاب خود را انجام دهید و پس از خرید، محصول با سریع ترین روش ممکن درب منزل، کیف خود را تحویل بگیرید. به همین راحتی شما صاحب یک کیف دستی با امکانات دلخواه خودتان می شوید بدون آنکه حتی یک متر راه رفته باشید یا ترافیک سنگین را تحمل کرده باشید.

کلام آخر

اینکه کدام کیف دستی لپ تاپ را بخریم یا از کدام برند و مدل بخریم یا نخریم، مهم نیست. مهم این است که از خریدمان همه جوره رضایت داشته باشیم. رضایت از خرید یعنی رضایت از جنس و کیفیت و قیمت، یعنی رضایت داشتن از نحوه ی خرید که ساده ترین روش، خرید اینترنتی است و پیشنهاد ما به شما، دیدن محصولات متنوع و با کیفیت فروشگاه تنسر می باشد.

  • مدیر کل
  • آگوست 11, 2020
  • 853 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه